Ilona, fitneska, “Nyní můžu trénovat každý den bez bolesti”

ilona_fitneska_testuje_masazni_pistoli

Masážní pistole MB3 je přístroj, bez kterého si teď nedovedu představit žádný trénink ve fitku. Díky této pistoli mohu chodit na tréninky každý den, zatímco dříve to kvůli bolavým svalům šlo většinou dvakrát nebo třikrát. 

Dříve jsem totiž hodně trpěla na přetrénování, svaly jsem měla každou chvíli namožené a ztuhlé, občas jsem nemohla ani chodit, jak mě to bolelo. Teď si po každém tréninku jen procvičované svaly během pár minut promasíruju pistolí a ráno mě nic nebolí. Jako bych nikde cvičit ani nebyla. To jsem nikdy předtím nezažila. I přesto, že jsem se poctivě protáhla, nikdy jsem svalům asi nedopřála tolik, co umí tato masážní pistole. Funguje na principech tlakových pulsů, které jdou až do hluboké svalové tkáně. Při masáži opravdu cítím, že se svaly krásně prokrvují a regenerují, vlastně je to pocit, jako bych byla na kvalitní masáži, kde se masér poctivě věnuje každému svalu. Teď ale stačí pistolí namířit tam, kde je potřeba a masáž začíná. 

Popravdě výrobci doporučují promasírování před každým cvičením, aby se svaly co nejvíce prohřály, ale to nedělám. Jsem zvyklá se prohřát pohybem, abych si nahodila tu správnou tepovku, to pistole neumí. Součástí balení jsou na to speciální nástavce, které jdou měnit podle použití pistole. Baterka pistole zvládne asi 4 hodiny v provozu, takže by nepotřebovala nabíjet extra často. Já ale chodím do fitka vždycky po práci s napůl vybitým mobilem a pistole slouží i jako powerbanka, takže přes ní nabíjím svůj mobil. Nemám zkušenost s žádnými jinými podobnými výrobky, ale tato přesně splňuje to, co od ní očekávám. 

Jsem nadšená z toho, že si celé tělo můžu promasírovat jen za použití jedné věci. Navíc masírování pistolí je vlastně i zábava, ráda ji vozím k rodičům a zkouším to i na nich. I přesto, že vůbec nesportují, jsou z funkčnosti pistole také nadšení.   

Stories