Daniel, oblastní manažer,”Zpříjemnění služebních cest”

daniel_v_aute

Držák tabletu od MISURY je perfektní pomůcka, která nám zpříjemnila pravidelné služební cesty. Jsem členem obchodního týmu jednoho nejmenovaného potravinového řetězce. Každý týden se jako oblastní manažer vydávám s kolegy do všech měst v ČR, kde máme prodejny. Cesty bývají mnohdy zdlouhavé a nudné, často ještě musí někdo z nás načítat materiály a úkoly od vedení, což je v autě dost nepohodlné. Pořídili jsme si ale do naší služební Octávky držák na tablet a cesty na zadních sedadlech od té doby utíkají daleko rychleji. 

Můžeme číst prezentace, maily a zvládat videokonference i za jízdy bez nutnosti držet telefon v ruce. A na cestě zpátky si cesty krátíme sledováním filmů a seriálů. Vtipné je, že dřív jsme se hádali, kdo z nás bude řídit, teď řešíme to, kdo bude mít to právo sedět na zadních sedadlech. A teď něco k popisu samotného držáku. Přidělává se na přední sedadlo na tyčky opěrky hlavy. Jednoduše se roztáhne mezi tyčky na opěrce a utáhne na požadovanou šířku. 

Držák je univerzální, takže se hodí do jakéhokoliv auta. Je vyroben z plastu a hliníku, některé jeho části jsou pogumované, aby nedošlo k poškrábání. Tablet se dá dokonce i během umístění v držáku nabíjet, což je super, protože během našich služebek dostává opravdu zabrat. Během jízdy drží opravdu pevně, zatím se nám nestalo, že by tablet při nějaké ostřejší zatáčce vypadl. Líbí se mi, že na držáku je kloubek, takže se dá otáčet o 360 stupňů. Můžete tak tablet připevnit vertikálně i horizontálně. Na držák se dá připevnit i mobil, stačí, aby měl úhlopříčku minimálně 7 palců. To se mi osvědčilo i v mém soukromí. Mám malého syna a díky tabletu na držáku zvládá pohodlně delší cesty u pohádek. Držák se prodává v několika barevných provedení, já jsem vzhledem k interiéru vozu zvolil černou barvu.